Unit 6.2

Инфинитив

Introduction

Инфинитив етістіктің негізгі формасы және біз оны етістіктің шақтарына түрлендіріп қолданамыз.

Form

Инфинитивтің екі түрі бар:

  • Нөлдік[Zero infinitive] инфинитив бастапқы етістіктен тұрады(work).
  • To-инфинитив[Тo-infinitive] және бастапқы етістіктен тұрады (to work).

Example

Zero infinitive

  • I can listen to music all day.
  • He can dance really well.
  • They can go to the circus.

To-infinitive

  • I asked him to teach me to read.
  • She loves to visit the cathedral.
  • We hope to find the information office.

Use

Біз zero және to-infinitive-ті етістіктің шақтарына түрлендіріп қолданамыз.

Summary

Инфинитив етістіктің негізгі формасы. Олар екіге бөлінеді:

  • Zero infinitive: етістіктің негізгі формасы.
  • To-infinitiveto+етістіктің негізгі формасы.

Мысалы:
— “She can play football.”
— “You love to play football.”

Бұл материалды [Form]бөлімінен қайта қарап шық.Материалды қолдану нұсқаулығы көрсетілген [Example]бөліміне назар аудар.

Exercises


The exercises are not created yet. If you would like to get involve with their creation, be a contributor.



License

English Grammar A1 Level for Kazak speakers Copyright © 2018 by books4languages. All Rights Reserved.